Zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji „Ku Nowoczesności i Cyfryzacji” w Zgierzu

Sztuczna inteligencja, elektromobilność i współpraca biznesu z nauką – to tematy, które określają prawdziwe wyzwania dzisiejszych czasów. Zajmiemy się nimi podczas I Ogólnopolskiej Konferencji „Ku Nowoczesności i Cyfryzacji, która odbędzie się 19 marca w Zgierskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Zgierzu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Zgierski oraz Prezydent Miasta Zgierza.

To będzie dzień pełen inspirujących dyskusji panelowych, merytorycznych prezentacji i ciekawych rozmów kuluarowych. Będziemy gościli wielu uznanych ekspertów z różnych branż i dziedzin nauki. To niepowtarzalna okazja, by skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia!

ENGIE jest współorganizatorem pierwszej, inauguracyjnej edycji konferencji. Głos w naszym imieniu zabiorą Maciej Kopański, Dyrektor ds. Rozwoju oraz Janusz Grądzki, Dyrektor Departamentu Nowych Technologii.

W gronie partnerów inicjatywy znalazły się takie firmy, jak ABB, Renault, Jaszpol, General-iT, Alfaparf Milano, Enika czy Złotnicki.

Wsparcie medialne konferencji zapewniają Gazeta Wyborcza, Radio Łódź, TVP3 oraz Telewizja “CENTRUM” Zgierz .

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do zapisów! Zgłoszenia przyjmujemy do 8 marca.

Więcej informacji na stronie https://kunowoczesnosciicyfryzacji.innowa.eu

 

Zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji „Ku Nowoczesności i Cyfryzacji” w Zgierzu